Sorularınız

Ürün ve Hizmetlerimiz

Kutu üretiminde kullandığımız plastik ve metal malzemeleri Avrupa Birliğine ürünlerini ihraç eden müşterilerimizi göz önünde bulundurarak  için RoHS yönergesine uygun seçiyoruz. Her ürünün RoHS uyumluluk bilgisi ürünün kendi sayfasında bulunuyor. 

Kutuların her yüzeyine, kesmek ve delmek suretiyle, hoparlör delikleri, soğutma kanalları, komponent delikleri açmaktayız. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Değişik ebatta çok sayıda kutu çeşidimiz mevcuttur. Sitemizden bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Elektronik cihazınız için kart tasarımı yapmadan önce kullanacağınız kutuyu seçerseniz cihazınızın piyasaya çıkış süresi kısalacaktır.

Kutularımızı büyüklüklerine göre tek tek, 10luk, 20lik veya 50lik kolilerle satmaktayız. Kolilerdeki kutu sayıları websitemizdeki ürün sayfalarında ve ürün kataloğumuzda belirtilmiştir. Bu sayıların altında numune amaçlı ürün almak isterseniz web sitemizden kutularımızı tek tek de satın alabilirsiniz. Koli sayısı altı siparişlerimizi ve numune taleplerini sadece web sitemiz üzerinden almaktayız. Aksesuarlarımız ve yedek vidalarımız hazır paketlenmiş plastik paketlerde bulunmakta, siparişlerinizi bu sayıların katları şeklinde verebilirsiniz.

Stoklarımızda ürünlerimiz belirli renklerde devamlı bulunmaktadır. Her ürünün stoklu rengini ilgili ürün sayfasından görebilirsiniz. 500-1000 adet gibi yüksek miktarlı siparişlerde istenen rengin temin durumuna göre sizin istediğiniz özel renklerde üretim gerçekleştirebiliriz.

Web sitemizde ilgili ürün sayfalarında istediğiniz ürüne ait teknik resmi bulabilirsiniz.

Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni kutu çeşitleri üzerinde sürekli çalışmaktayız ve gittikçe artan bir ivmeyle ürün yelpazemize yenilerini ekliyoruz.

Evet, üreteceğiniz cihaza özel kutu tasarımı, prototipleme hizmeti ve kalıp üretimi yapıyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ürettiğimiz kutuların istediğiniz yüzeyine LCD ekran yuvaları, çeşitli butonlar, konektör, klemens, kart delikleri, etiket havuzları ve havalandırma delikleri açmaktayız. Ayrıca kutularımıza UV Baskı ve lazer markalama ile çeşitli baskılar yapabilmekteyiz. Detaylı bilgi için özelleştirme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kutularımızı piyasada bulunan yaş plastik boyaları ile metalik ve düz her renge boyayabilirsiniz.

İlgili ürünün sayfasında ürün ile birlikte pakete dahil olan aksesuarlar belirtilmiştir. Bunun dışındaki aksesuarların fiyatları ürün fiyatına dahil değildir.

Sipariş ve Ödeme

İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nde bayilerimiz bulunmaktadır. Bayilerimizle ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Web sitemizdeki fiyatlarımız sipariş miktarları arttıkça azalmaktadır.  Bizden sürekli belirli bir seviyenin üzerinde satınalma yapan müşterilerimize yine ek indirimler yapmaktayız.

Kutularımızı tüm Türkiye’ye ve yurtdışına kargoyla ve ambarlarla gönderiyoruz. Web sitemiz aracılığı ile sipariş verebilirsiniz, ayrıca kutularımızı bayilerimizden de temin edebilirsiniz.

Müşterilerimizin numune taleplerini karşılayabilmek için web sitemiz üzerinde asgari sipariş adetlerini 1 e indirdik. Sitemizi kullanarak istediğiniz ürünleri numune olarak istediğiniz adette sipariş edebilirsiniz.

Diğer Sorular

Katıldığımız fuarlar hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi bu fuarlarda kurulacak olan Altınkaya standında görmekten büyük mutluluk duyarız.

Evet, kutu ithalatı yapmaktayız. Kutunun ithal olup olmadığını web sitemizde ilgili ürün sayfasında ve kataloglarımızda "İthal" ibaresinden anlayabilirsiniz.

Evet, yurtdışı firmalara ihracat yapmaktayız. Yurtdışındaki müşteri sayımız gün geçtikçe artmaktadır.

Çalışma saatlerimiz hafta içi Pazartesi-Cuma 08:00-12:30  ile 13:30-18:00 arasıdır. Hafta sonlarında ise çalışmıyoruz.

Evet sitemizdeki her çeşit kutudan satışlarımızla oranlı miktarda stoğumuz bulunmaktadır, ayrıca ithal ettiğimiz kutuları da stoklu olarak bulundurmaktayız. Ürün stoklarımızda kalmaz ise ilgili ürün sayfasında stokumuzda kalmadığını belirtiyoruz.

Görsel Baskı

Materyali ve baskı yüzeyi uygun olan tüm ürünlerimize istediğiniz tüm görsel baskıları yapabiliyoruz.

UV kürleme baskı sistemizimizle birçok görseli basma imkanımız vardır.

Fortoğraf görseline yakın bir renk paletinde bütün renkleri uygulayabiliyoruz.

Baskı sistemimiz olan CMYK renk paletinde Panton ve RAL kodlarına %85 yakınlıkta sonuçlar elde edebiliyoruz.

Kutu rengi ve istenen baskı rengine göre gerektiğinde astar baskı uygulanarak ek bir maliyetle beyaz dahil tüm renkleri basabiliyoruz. Önereceğimiz renk ​sistemlerinden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

​Seri numarası / LOT numarası gibi değişken baskıları ek maliyetle yapabiliyoruz.

UV kürleme baskı sistemimiz aşındırma testlerinden geçmiştir. Birçok yöntemden daha uzun ömürlüdür.

Farklı kimyasallarla yaptığımız testlerle baskılarımızın silinmediğini gördük. Yine de ürününüzün temas ettiği kimyasalı örnek baskılarımızda deneyebilirsiniz.

Kullanığımız baskı yöntemi güneş ışınlarına karşı oldukça dirençlidir.

Fiyatlarımızı, baskı yapılan yüzeyin alanı, kaç yüzeyde işlem olduğu ve kaç katman baskı yaptığımıza göre hesaplıyoruz.

Görünen maliyeti bir kenara bırakın, farklı yerlerde baskı yaptırırken harcadığınız zaman ve iş gücüne bakacak olursak daha az maliyetle; daha renkli, daha canlı, daha hızlı ve daha pürüzsüz baskı sonuçları alacaksınız.